среда, 25 октября 2017 г.

За перший контракт військові отримуватимуть обов’язкову грошову виплату


Традиційно, кількість коштів, яку отримував військовослужбовець щомісяця, визначалася передусім посадовим окладом, вислугою та військовим званням. Проте сьогодні до 85 відсотків грошового забезпечення складають додаткові його види. Постановою скасовано 20 додаткових надбавок та винагород із 36, які існують зараз, і їхня частка 2018 року становитиме до 40 відсотків суми, яка приходить на зарплатну картку.
Постанова Кабінету Міністрів України №704 від 30 серпня 2017 року «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу та інших осіб» суттєво змінює систему нарахування виплат військовим. Тепер воно стане простішим і прозорішим. У майбутньому зміни також дозволять переглянути питання пенсій для військових. Проте конкретні суми виплат залежатимуть від прийняття бюджету на наступний рік.
Документом визначено новий механізм установлення посадових окладів та окладів за військовим званням. Щорічне збільшення розмірів прожиткового мінімуму (чи за певних умов мінімальної заробітної плати), буде автоматично підвищувати розміри посадових окладів і окладів за військовими званнями.
Зберігається:
– надбавка за вислугу років;
– надбавка за службу в умовах режимних обмежень;
– надбавка за кваліфікацію;
– премія.
Один раз на рік військовослужбовцям (крім строкової військової служби), як і раніше виплачуватиметься:
– матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує місячного грошового забезпечення;
– допомога для оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення.
Щомісячна винагорода військовослужбовцям, які виконують завдання у зоні АТО:
– на лінії бойового зіткнення становитиме не менше ніж 10 000 грн;
– в інших місцях проведення АТО – не менше 4 500 гривень.
Введено нові виплати:
Одноразова грошова допомога військовослужбовцям після укладення першого контракту:
– особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму (14096);
– особам сержантського і старшинського (молодшого начальницького) складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму (15858);
– особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму (17620).
Також цим документом визначено новий механізм установлення посадових окладів та окладів за військовим званням:Приклад нових посадових окладів у Державній прикордонній службі:


Комментариев нет:

Отправить комментарий